O kwalifikacji ACCA       Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

Chcesz, aby BPP w Twoim imieniu załatwiało formalności związane ze zdobywaniem kwalifikacji ACCA? Zamów usługę administracji BPP. 

 

W ramach tej usługi, BPP:

 • zarejestruje Cię w ACCA;
 • zapisze Cię na egzaminy;
 • opłaci wszelkie składki (rejestracyjną, egzaminacyjne, roczną), a na wszystkie koszty wystawi fakturę VAT w złotówkach.
Jest to usługa semestralna, ważna przez 6 miesięcy. Koszt usługi to 300 zł netto w pierwszym semestrze (w którym BPP Cię rejestruje) lub 150 zł netto za każdy kolejny semestr.

 


Rejestracja w ACCA może nastąpić w dowolnym momencie w roku. Jeśli Twoim pierwszym egzaminem (ze względu na zwolnienia) będzie egzamin w formie pisemnej musisz pamiętać, że rejestracja w ACCA powinna nastąpić najpóźniej na 7 dni przed zamknięciem zapisów na egzaminy pisemne w wybranej przez Ciebie sesji. Do rejestracji niezbędne są niżej wymienione dokumenty (ich skany powinny być dostarczone do BPP mailem):
 • zdjęcie paszportowe w rozszerzeniu GIF lub JPG;
 • skan dowodu osobistego;
 • dyplom ukończonych studiów wyższych (w języku wydania oraz tłumaczenie przysięgłe na język angielski);
 • lista przedmiotów zrealizowanych na studiach (w języku wydania oraz tłumaczenie przysięgłe na język angielski) - dotyczy osób, które chcą się ubiegać o zwolnienie z początkowych egzaminów ACCA; 
 • w przypadku zmiany nazwiska od czasu ukończenia studiów - dokument potwierdzający zmianę nazwiska (w języku wydania oraz tłumaczenie przysięgłe na język angielski).

 

Abyśmy mogli w Twoim imieniu dokonywać czynności w ACCA musisz także wypełnić i odesłać do nas: formularz autoryzacyjny ACCA oraz formularz administracji BPP. Warunkiem rozpoczęcia procedur w ACCA jest zaksięgowanie płatności za wystawioną przez BPP proformę.

 

Egzaminy komputerowe ACCA (F1-F4) organizowane są przez cały rok w biurze BPP w Warszawie. 

Dowiedz się więcej lub zgłoś się na egzaminy.

 

Egzaminy pisemne ACCA organizowane są w sesjach Marzec, Czerwiec, Wrzesień, Grudzień. Na egzaminy pisemne ACCA możesz zapisać się w trzech okresach: Early, Standard lub Late. Im wcześniej się zapiszesz, tym niższa będzie opłata egzaminacyjna. Szczegółowe inrformacje o terminach najbliżysz sesji znajdziesz w Karcie Administracji BPP w ACCA (poniżej).

Pamiętaj jednak, że przeprocesowanie zapisu na egzaminy w BPP zajmuje kilka dni - musisz to wziąć pod uwagę i zapisać się (oraz opłacić egzaminy i administrację) z kilkudniowym wyprzedzeniem przed datą zamknięcia zapisów w danym okresie.

Zamów usługę administracji oraz wypełnij deklarację egzaminacyjną.

 

 

 

Zapoznaj się z cennikiem usługi administracji w ofercie Jesień 2017 (sesja Wrzesień i Grudzień 2017) oraz Wiosna 2018 (sesja Marzec i Czerwi:
   

Administracja BPP w ACCA: Jesień 2017

Pobierz ofertę

   

Administracja BPP w ACCA: Wiosna 2018

Pobierz ofertę

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z koordynatorem ACCA w BPP:

 • Izabella Wilske
  acca@bpp.pl 

 

Aby spotkać się z koordynatorem kwalifikacji należy się wcześniej skontaktować telefonicznie lub mailowo i umówić na spotkanie w konkretnym terminie.