Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

W BPP zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was ma swój własny sposób nauki. Dzięki BPP Momentum dajemy Ci więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki, więcej wsparcia, więcej narzędzi do nauki i, przede wszystkim, więcej wiary w swoje możliwości i umiejętności.

 

 

BPP Momentum - More Success. More BPP.

 

 

 

Podejście step-by-step

BPP Momentum to podejście step-by-step, w ramach którego stopniowo budujesz swoją wiedzę, umiejętności oraz pewność siebie. Dzięki temu będziesz wiedział, gdy będziesz gotowy do egzaminu właściwego. 

 

 

 

Powiedz mi, pokaż mi, pozwól mi spróbować

Trzonem BPP Momentum jest nauka oparta na umiejętnościach - uczysz się według systemu "Powiedz mi, pokaż mi, pozwól mi spróbować". Stopniowo zwiększając swoją wiedzę w trakcie procesu nauki masz możliwość jej ciągłego weryfikowania (poprzez testy online oraz Achievement Ladder) oraz porównywania swoich wyników z pozostałymi uczestnikami grupy. Achievement Ladder to seria regularnych testów (Steps), które w trakcie trwania kursu rozszerzane są o kolejne zagadnienia, aż do pełnego egzaminu próbnego.

 

Im częściej testujesz swoją wiedzę, tym lepiej potrafisz określić swoje słabe obszary wiedzy. BPP Momentum da Ci z kolei narzędzia, które pozwolą pogłębić Twoją wiedzę i poprawić swoje wyniki. Szeroki zakres ustrukturyzowanych narzędzi do nauki daje także elastyczność kontrolowania postępów w nauce. 

 

 

 

Trenerzy i opiekunowie programów BPP

Korzystając z BPP Momentum zawsze możesz liczyć na wsparcie trenera BPP.

 

Trenerzy odpowiedzialni są za prowadzenie webinariów na żywo oraz wsparcie merytoryczne studentów. Wszyscy nasi wykładowcy pracowali w biznesie, a ich znajomość praktyki oraz rzeczywistych sytuacji i problemów powoduje, że łatwiej jest przyswoić skomplikowane, techniczne zagadnienia. 

 

Uczestnikami szkoleń Online Classroom opiekują się także opiekunowie grup. Mają oni za zadanie wspierać Cię w dążeniu do sukcesu, czyli zdania egzaminu CFA. Jeśli np. nie uda Ci się zdać testu w ramach Achievement Ladder lub będziesz miał jakiekolwiek zaległości, opiekun danej grupy będzie się z Tobą kontaktował i pomoże tak zaplanować naukę, aby jak najszybciej uzupełnić braki.

 

 

 

Focus Sessions

Podczas dodatkowych webinariów na żywo dostępnych na platformie do wybranych przedmiotów omawiane będą najtrudniejsze zagadnienia techniczne oraz tematy związane z egzaminami CFA. Focus Sessions są stworzone dla Ciebie - jeśli więc w trakcie nauki okaże się, że któreś zagadnienie jest dla Ciebie wyjątkowo trudne możesz zgłosić się do swojego Opiekuna, a my zorganizujemy specjalną Focus Session.

 

 

Dowiedz się więcej
o Focus Sessions

 

 

 

Twój kalendarz

Kalendarz BPP Momentum z jasno ustalonym harmonogramem nauki pomoże Ci zarządzać swoim czasem i nauką. W kalendarzu możesz samodzielnie dodawać sobie ważne daty związane z zajęciami, Focus Sessions i terminami zaliczenia kolejnych testów w ramach Achievement Ladder. Wszystkie terminy możesz wyeksportować i połączyć ze swoim osobistym kalendarzem, abyś zawsze miał do nich dostęp. 


 

 

BPP Momentum w praktyce