CFA® (Chartered Financial Analyst®) jest międzynarodową, prestiżową kwalifikacją zawodową przeznaczoną dla osób mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Udział w programie wiąże się z członkostwem w Instytucie CFA.

 

Instytut CFA to największa globalna organizacja typu not-for-profit, która zrzesza profesjonalistów z branży inwestycyjnej. Celem Instytutu jest rozwój i promocja najwyższych standardów branżowych, w tym etycznych i edukacyjnych. Na świecie CFA liczy ponad 110.000 członków.

 

Dyplom CFA® to doskonale rozpoznawalna i bardzo prestiżowa marka. Jest światowym standardem używanym dla wymiernej oceny kompetencji zawodowych i norm etycznych osób zajmujących się zarządzaniem inwestycjami. Posiadacze dyplomu CFA® są wysoko cenieni przez swoich pracodawców, kolegów i klientów - dyplom CFA® stwarza możliwości osiągnięcia kolejnego poziomu w karierze zawodowej. Coraz częściej posiadanie dyplomu CFA® jest warunkiem wstępnym zatrudnienia na określonych stanowiskach.

 

 

Jak zdobyć kwalifikację CFA®?

 
Krok 1. Zarejestruj się w Instytucie CFA.
Krok 2. Zalicz wszystkie egzaminy CFA (Level 1, Level 2 oraz Level 3).
Krok 3. Dopełnij formalności związanych z pełnym członkostwem w Instytucie CFA.

 

 

CFA® w BPP

 

BPP Professional Education to największa w Europie instytucja szkoleniowa w obszarze edukacji profesjonalnej.

 

 

BPP to autoryzowane przez CFA Institute centrum szkoleniowe - Exam Preparation Provider. W ciągu ponad 10 lat BPP z sukcesem przeszkoliło ok. 15 000 osób na całym świecie.


Misją BPP jest rozwój talentów i kompetencji zawodowych potrzebnych w biznesie. Dlatego szkolenia BPP są efektywne, nakierowane na rezultat i prowadzone przez osoby biegłe w danej dziedzinie. Od 2016 roku wszystkie szkolenia przygotowujące do egzaminów CFA prowadzone są w oparciu o innowacyjne podejście BPP Momentum dzięki czemu jeszcze większy nacisk będzie kładziony na Twój sukces na egzaminach.

 

BPP Momentum.
Więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki, więcej wsparcia, więcej wartości i, przede wszystkim, więcej wiary w swoje możliwości i umiejętności.

Możliwości nauki w BPP.
W BPP sam decydujesz czy wolisz skorzystać z rozszerzonej czy też podstawowej wersji szkoleń.

Online Classroom Live.
Rozszerzona, najbardziej efektywna metoda nauki do egzaminów CFA.

Online Classroom.
Podstawowa wersja szkoleń e-learningowych BPP.

Program Pass Assurance.
Jesteśmy przekonani, że ucząc się z nami i stosując się do naszych wskazówek zdasz egzamin CFA
®.
Podręczniki BPP do egzaminów CFA®.
Wolisz samodzielną naukę? Kup BPP Navigator i skup się na nauce najważniejszych, pod kątem egzaminu, zagadnieniach.