O kwalifikacji CIMA   |    Dlaczego BPP?   |    Możliwości nauki   |    Daty i ceny szkoleń


 

W BPP zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was ma swój własny sposób nauki. Dzięki BPP Momentum dajemy Ci więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki, więcej wsparcia, więcej wartości i, przede wszystkim, więcej wiary w swoje możliwości i umiejętności.

BPP Momentum to podejście step-by-step, w ramach którego stopniowo budujesz swoją wiedzę, umiejętności oraz pewność siebie. Dzięki temu będziesz wiedział, gdy będziesz gotowy do egzaminu właściwego.

 

Dla BPP najważniejszy jest efekt – Twój sukces na egzaminie CIMA. Dajemy z siebie wszystko, aby ten efekt osiągnąć.

W ramach programu Lifetime Pass Assurance gwarantujemy Ci, że biorąc udział w kursie BPP i stosując się do naszych zaleceń szkoleniowych zdasz egzamin. W razie niepowodzenia będziesz mógł bezpłatnie wziąć udział w kolejnej edycji szkolenia do tego samego egzaminu CIMA - tyle razy ile będziesz potrzebował.

 
Rabaty, bezpłatne szkolenia, dodatkowe narzędzia do nauki - sprawdź z jakich ofert specjalnych możesz aktualnie skorzystać.
 
Opinie naszych studentów są dla nas bardzo cenne. Mogą być one też bezcenną wskazówką dla Ciebie, jeśli jesteś na etapie podejmowania decyzji w jaki sposób przygotowywać się do egzaminów, żeby najefektywniej wykorzystać czas.