Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

Szkolenia Online Classroom (OCR) to kurs e-learningowy w wersji podstawowej z nagranymi sesjami szkoleniowymi i przygotowanym przez specjalistów harmonogramem nauki, który można w razie potrzeby dostosować do swoich preferencji i możliwości. 

 

Ze względu na efektywność tej metody szkoleniowej, OCR dostępne jest jedynie w pełnym pakiecie składającym się z części teroetycznej mającej na celu przyswojenie wiedzy merytorycznej z danego Levelu CFA® oraz z części ćwiczeniowej. Obie części przeplatają się między sobą w trakcie szkolenia - aby móc stale kontrolować swoje postępy w nauce niezbędne jest ciągłe rozwiązywanie zadań i testów. Właśnie po to stworzyliśmy Achievement Ladder, czyli drabinę osiągnięć, która podzielona jest na małe partie materiału i pozwala na weryfikację zdobytej wiedzy.


W zależności od preferencji szkolenie OCR można rozpocząć w jednym z dwóch terminów: Normal (ze spokojniejszym tempem nauki) lub Intense (intensywna wersja kursu).

 


Platforma e-learningowa BPP

Dostęp do zasobów platformy e-learningowej BPP generowany jest po opłaceniu kursu (w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty) i aktywny jest aż do dnia egzaminu CFA®. Wśród różnorodnych zasobów, na platformie znajdują się nagrania lekcji z całego poziomu CFA®, moduły wprowadzające do danej tematyki oraz obszerna baza zadań, z których zbudowana jest Achievement Ladder. 

 

 

 

 

 

Konsultacje z trenerem i interakcja z grupą

Począwszy od rozpoczęcia nauki aż do egzaminu będziesz pod opieką trenera BPP, który będzie regularnie monitorował Twoje postępy w nauce, służył wsparciem merytorycznym oraz pomagał w organizacji nauki. Najlepszą jednak możliwością konsultacji z trenerem są cotygodniowe webinaria Live.

 

Decydując się na szkolenie OCR studiujesz w międzynarodowej grupie studentów. Na forum dostępnym na platformie e-learningowej możesz dzielić się z nimi wiedzą, wątpliwościami, mobilizować się do systematycznej pracy oraz nawiązywać kontakty.

 

 

 

Materiały szkoleniowe i podręczniki

W cenie szkolenia OCR każdy uczestnik otrzymuje dostęp do kompletu materiałów dydaktycznych dostępnych na platformie e-learningowej BPP.


Używając materiałów dydaktycznych BPP z Curriculum CFA® nie trzeba już korzystać z żadnych dodatkowych materiałów.

 

 


Weryfikacja wiedzy

W trakcie szkolenia masz możliwości ciągłego testowania swojej wiedzy i postępów w nauce poprzez testy zorganizowane w formie Achievement Ladder. Na platformie dostępna jest baza zawierająca ponad 3.000 pytań wraz z wyjaśnieniem rozwiązań.


  

 

Autor:pz