Focus Sessions to dodatkowe webinaria prowadzone na żywo, które mają na celu wyjaśnienie najbardziej skomplikowanych lub najbardziej problematycznych zagadnień. Zostały one wprowadzone na początku 2015 roku i od tego momentu cieszą się ogromną popularnością wśród naszych studentów.

 

Aby rozwiać pojawiające się niekiedy wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej stawiane pytania.

 

 

Gdzie mogę sprawdzić harmonogram Focus Sessions?

 

Pełna lista dostępnych Focus Sessions wraz z terminami oraz testami z Achievement Ladder, do których się odnoszą dostępna jest na stronie BPP: http://accountancy.bppeloqua.com/focus-sessions.

 

 

Ile trwa Focus Session?

 

Jedna Focus Session trwa od 45 do 60 minut.

 

 

Co mogę zrobić jeśli termin Focus Session koliduje z webinariami na żywo organizowanymi w ramach szkolenia?

 

Link do nagranych Focus Sessions udostępniany jest na forum szkolenia, którego dotyczy (w temacie Updates and Announcements). Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć w zajęciach online zawsze możesz odtworzyć nagranie, aby zapoznać się z wykładem.

 

 

W jaki sposób otrzymam link do Focus Session?

 

Po zapisaniu się na Focus Session link zostanie wysłany w automatycznym potwierdzeniu zapisu. Na 24 godziny przed wykładem wysyłamy także przypomnienie o sesji wraz z linkiem.

 

 

Sprawdź jakie Focus Sessions są zaplanowane na najbliższy okres i zapisz się już dziś! 
 
Zapisz się na
Focus Session