O kwalifikacji CIMA   |    Dlaczego BPP?   |    Możliwości nauki   |    Daty i ceny szkoleń


 

BPP jest wydawcą książek autoryzowanych przez CIMA.

 

 

W sprzedaży oferujemy następujące podręczniki do egzaminów Objective Tests:
  • Study Text  |  Course Book

Główny podręcznik CIMA. Zawiera omówienie wszystkich zagadnień teoretycznych, wymaganych na egzaminach, przykłady oraz zadania.

  • Exam Practice Kit

Zbiór zadań i testów. Zawiera szereg pytań i zadań oraz egzaminy próbne.

  • Passcards

Książka w formacie kieszonkowym. Zawiera streszczenia i podsumowania najważniejszych zagadnień teoretycznych w formie zestawień i tabel. Idealna w ostatniej fazie przygotowań do egzaminu.

  • i-Pass

I-Pass to dostęp do internetowej platformy, na której możesz niezliczoną liczbę razy testować swoją wiedzę z zakresu danego egzaminu. Zawiera kombinację zadań, po rozwiązaniu których można natychmiast poznać swój wynik i ocenić postępy w nauce. Dostęp do zasobów online generowany jest na rok.

I-Pass dostępny jest do egzaminów z poziomu Operational, Management i Strategic.

 
W sprzedaży posiadamy także podręczniki do egzaminów ICS:
  • Workbook

Przewodnik opisujący szczegółowo egzaminy ICS. Znajduje się w nim opis egzaminu na wybranym poziomie oraz lista umiejętności, którymi musisz się wykazać, aby zdać egzamin. Ponadto zawiera obszerny bank pytań i odpowiedzi oraz opis technik egzaminacyjnych wymaganych przez CIMA.

 

Podręczniki CIMA dostępne są w dwóch formatach:

  • Tradycyjne książki (drukowane)

Książki należy zamówić przez nasz formularz zamówienia (online lub PDF). Podręczniki wysyłane są kurierem na wskazany w zamówieniu adres.

  • E-book

Linki do podręczników w formie e-booków wysyłane są mailem po zaksięgowaniu płatności za zamówienie (pod warunkiem ich dostępności na magazynie).

Z każdego e-booka można wydrukować do 15% wybranych przez siebie stron.

E-booka można ściągnąć tylko jeden raz, a następnie zaistalować maksymalnie na 3 urządzeniach. Przed instalacją upewnij się, że masz zaistalowany program Adobe Digital Editions (ADE), który pozwoli na korzystanie z e-booka na kilku urządzeniach. Nieumiejętność instalacji e-booka zgodnie z instrukcją BPP lub brak odpowiedniego oprogramowania nie stanowi podstawy do reklamacji podręcznika.

 

 

 

Podane ceny to ceny standardowe netto, do których zostanie doliczony podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.
 

Powyższe ceny nie zawierają kosztu dostawy podręczników tradycyjnych. Podczas składania zamówienia należy podać adres dostawy podręczników, a koszt dostawy kurierskiej zostanie doliczony do faktury proforma.

Ceny wysyłki kurierskiej zależy od ilości zamówionych książek oraz miejsca dostawy.

 

 

 

Aby zamówić podręczniki wystarczy wypełnić formularz zamówienia - w wersji elektronicznej online lub PDF do wydruku.