O kwalifikacji CIMA   |    Dlaczego BPP?   |    Możliwości nauki   |    Daty i ceny szkoleń


 

Efektywność szkoleń BPP została sprawdzona przez CIMA, a jej potwierdzeniem jest najwyższy status CIMA wśród firm szkoleniowych - CIMA Premium Learning Partner. Rocznie BPP szkoli ponad 5.000 studentów CIMA na całym świecie, co skutkuje tym, że stawiane nam wymagania są niezwykle wysokie. Wierzymy jednak, że nasza udoskonalona i dostosowana do nowego programu CIMA, metodologia sprawi, że będziesz osiągał sukcesy na egzaminach. Ponadto - mając do wyboru dwa rodzaje szkoleń - będziesz mógł z nami dostosować sposób nauki do swoich potrzeb i budżetu. 

 

 

Trzonem każdego kursu CIMA jest innowacyjne podejście do nauki BPP Momentum oraz platforma e-learningowa BPP Virtual Learning Environment. Dzięki BPP Momentum stopniowo budujesz swoją wiedzę, mając możliwość ciągłej weryfikacji zdobytych umiejętności poprzez serię testów w Achievement Ladder. BPP Momentum daje Ci więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki i więcej wsparcia w przygotowaniach do egzaminów.

Odkryj BPP Momentum!
     

  

 

 

Online Classroom Live

E-learning w wersji rozszerzonej z webinariami na żywo.

 

Szkolenie Online Classroom Live dostępne są do wszystkich egzaminów CIMA: zarówno Objective Test z poziomów Certificate, Operational, Management i Strategic oraz wszystkich egzaminów Integrated Case Study.

 

Kursy do egzaminów OT rozpoczynają się średnio raz w miesiącu, natomiast szkolenia do ICS organizowane są raz na kwartał.

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

Online Classroom

E-learning w wersji podstawowej z nagranymi sesjami szkoleniowymi.

 

Szkolenie Online Classroom dostępne są do wszystkich egzaminów CIMA: zarówno Objective Test z poziomów Certificate, Operational, Management i Strategic oraz wszystkich egzaminów Integrated Case Study.

 

Kursy do egzaminów OT rozpoczynają się co kilka tygodni, natomiast szkolenia do ICS organizowane są raz na kwartał.

 

Dowiedz się więcej