Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

BPP Momentum to podejście step-by-step, w ramach którego stopniowo budujesz swoją wiedzę, umiejętności oraz pewność siebie. Dzięki temu będziesz wiedział, gdy będziesz gotowy do egzaminu właściwego.

 

Dzięki BPP Momentum dajemy Ci więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki, więcej wsparcia, więcej wartości i, przede wszystkim, więcej wiary w swoje możliwości i umiejętności.

Dowiedz się więcej
 

Interaktywne szkolenie w wersji rozszerzonej webinariami na żywo, które organizowane są w kontretnych dniach w podanych godzinach.

 

Oprócz webinariów szkolenie obejmuje dostęp do obszernej biblioteki z nagraniami sesji szkoleniowych, materiałami dydaktycznymi w wersji online oraz bazą testów (Achievement Ladder).

Dowiedz się więcej
 

Elastyczne szkolenie w wersji podstawowej - z nagranymi sesjami szkoleniowymi i przygotowanym przez specjalistów harmonogramem nauki, który można w razie potrzeby dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Szkolenie obejmuje dostęp do obszernych zasobów platformy e-learningowej z nagranymi sesjami szkoleniowymi oraz bazą testów (Achievement Ladder).

Dowiedz się więcej

  

Autor:pz