Egzaminy dostępne na żądanie przez cały rok dają pełną elastyczność w planowaniu nauki i tempa zdobywania kwalifikacji. Z drugiej strony istnieje ryzyko, że nauka będzie odkładana w czasie. Aby tego uniknąć sugerujemy z góry określić czas, w którym chcesz zdobyć CIMA i ustalić harmonogram egzaminów.

Dowiedz się więcej

   

Online Classroom Live to pełne szkolenie online w wersji rozszerzonej z webinariami na żywo.

Ponadto każdy student otrzymuje dostęp do biblioteki nagrań sesji szkoleniowych, serii testów pogrupowanych w Drabinę Osiągnięć oraz materiałów szkoleniowych w formie online dostępnych na platformie.

Online Classroom to pełne szkolenie online w wersji podstawowej z dostępem do biblioteki nagrań sesji szkoleniowych.

Na platformie e-learningowej udostępniany jest harmonogram szkolenia, a każda grupa ma dedykowanego trenera, który opiekuje się grupą.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

   

Egzaminy OT to testy komputerowe, na których weryfikowana jest szczegółowa wiedza z danego egzaminu.

Aby zdać te egzaminy należy opanować cały materiał danego przedmiotu na tyle dobrze, żeby limit czasu na egzaminie nie był problemem.

Sprawdź, jak pomagamy zdobyć tę wiedzę.

Na zakończenie każdego poziomu CIMA (z wyjątkiem Certificate) należy zdać praktyczny egzamin Case Study, który ma za zadanie sprawdzić umiejętność stosowania wiedzy w praktyce.

Oznacza to, że sama wiedza techniczna z danego poziomu nie wystarczy. Trzeba także wykazawać się odpowiednimi kompetencjami.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Szkolenia są najbardziej efektywną metodą nauki - dzięki nim oszczędzasz swój czas i od samego początku skupiasz się na przyswajaniu wiedzy, a nie wymyślaniu sposobu nauki.

Jeśli jednak z jakichś względów wolisz uczyć się tylko z materiałów dydaktycznych BPP możesz je u nas kupić w dowolnym momencie.

Dowiedz się więcej