O kwalifikacji ACCA       Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

Kwalifikacja ACCA składa się z 15 przedmiotów, spośród których musisz zdać 13 egzaminów (w najwyższym module wybierasz 2 z 4 egzaminów). Struktura ACCA podzielona jest na trzy poziomy: Applied Knowledge, Applied Skills oraz Strategic Professional.

Dowiedz się więcej
 

Egzaminy ACCA dzielą się także na 3 grupy w zależności od trybu egzaminowania: egzaminy komputerowe CBE dostępne na żądanie, egzaminy komputerowe CBE dostępne w 4 sesjach w roku oraz egzaminy pisemne dostępne w 4 sesjach w roku.

Dowiedz się więcej
 
BPP Professional Education w Warszawie jest autoryzowanym komputerowym centrum egzaminacyjnym ACCA. Oznacza to, że w BPP możesz podchodzić do egzaminów CBE dostępnych na żądanie przez cały rok.
Dowiedz się więcej
 
Rejestracja w ACCA, zapis na egzaminy, pilnowanie terminów, rozliczenia ze stowarzyszeniem - to tylko wybrane elementy, którymi zajmiemy się w Twoim imieniu, jeśli skorzystasz z usługi Administracji BPP w ACCA.
Dowiedz się więcej
 

Wiesz już, że od września 2018 ACCA wprowadziło zmiany w strukturze swojej kwalifikacji? Największej zmianie uległ poziom Professional, w którym pojawił się nowy egzamin case study Strategic Business Leader, ale to nie wszystkie wprowadzone zmiany.

Dowiedz się więcej