O kwalifikacji ACCA       Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

Szkolenia stacjonarne

Sugerujemy zapis na co najmniej 10 dni przed rozpoczęciem zajęć, abyśmy mogli zagwarantować Ci miejsce na kursie. Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć (warunkiem uczestnictwa w szkoleniu i otrzymania materiałów jest wniesienie pełnej opłaty).

 

Online Classroom Live

Generowanie dostępu do platformy e-learningowej BPP może potrwać do 7 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności. Dlatego też sugerujemy zgłaszać się na szkolenia na co najmniej 2 tygodnie przed datą pierwszej sesji na żywo. Zgłaszając się na krócej niż 2 tygodnie przed kursem, ryzykujesz, że nie dostaniesz dostępu przed pierwszym spotkaniem Live.

 

Online Classroom

Generowanie dostępu do platformy e-learningowej BPP może potrwać do 7 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności. Dlatego też sugerujemy zgłaszać się na szkolenia na co najmniej 2 tygodnie przed datą rozpoczęcia zajęć. Zgłaszając się na krócej niż 2 tygodnie przed kursem, ryzykujesz, że nie dostaniesz dostępu przed rozpoczęciem szkolenia. 


 

 

 

Sprawdź ceny i terminy szkoleń ACCA organizowane przez BPP 
do egzaminów Marzec 2018.

 

 

 

 

Aby zapisać się na szkolenie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy - w wersji elektronicznej lub PDF (wystarczy wydrukować, wypełnić i odesłać do nas mailem).