W BPP wierzymy, że najcenniejszym zasobem każdej firmy są ludzie. Zmotywowany i zaangażowany zespół to siła napędowa, która pozwala organizacji się rozwijać. Jak budować tę motywację i zaangażowanie? Jednym z kluczowych elementów jest inwestowanie w pracowników i ich rozwój.

 

 

BPP jest największą w Europie organizacją szkoleniową specjalizującą się w szkoleniach z rachunkowości, finansów i zarządzania. Co roku szkolimy ponad 80 000 osób na całym świecie. Współpracujemy z Wami. Dostarczamy edukację na światowym poziomie wprost do Waszej organizacji. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy formę szkolenia do Was. Nie jesteśmy tylko dostawcą szkolenia. Jesteśmy Waszym partnerem. Elastycznym. Unikalnym. Dzięki temu podejściu mamy zaszczyt być zaufanym partnerem edukacyjnym firm z całego świata.

 

 

Teraz chcemy zaprosić także Was – Członków Klubu Pro Progressio – do współpracy. Już na starcie proponujemy bardzo atrakcyjne warunki, które obejmują różnorodne elementy naszej oferty:

 

  • Rabat 10% na zakup szkoleń oraz materiałów dydaktycznych do egzaminów ACCA.

  • Rabat 10% na zakup szkoleń oraz materiałów dydaktycznych do egzaminów CGMA.

  • Rabat 10% na zakup szkoleń do egzaminów CFA.

  • Rabat 15% na szkolenia i pakiety szkoleń Online Professional Development.

  • Darmową dostawę materiałów dydaktycznych na terenie Polski.

  • Preferencyjne warunki realizowania szkoleń dedykowanych dla firm.

  

 

Aby z nich skorzystać wystarczy użyć specjalnego kodu rabatowego podczas składania zamówienia: Your_employees_matter_20.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub poznać wszystkie korzyści płynące ze współpracy z nami? 

Skontaktuj się z nami

 

Rozwiązania dla firm

Online Professional Development

ACCA w BPP

CGMA w BPP

CFA w BPP