ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów na świecie. Założona w 1904 roku zrzesza obecnie 200.000 członków i 480.000 studentów w 181 krajach.

 

ACCA daje kompleksową i praktyczną wiedzę z zakresu finansów oraz rachunkowości, która umożliwia pracę na różnych stanowiskach. Uczy nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania ryzykiem, planowania strategicznego, prawa, a także pozwala specjalizować się w audycie i podatkach. 

 

Dowiedz się więcej na temat stowarzyszenia ACCA oraz zakresu tematycznego egzaminów.

  

Dowiedz się więcej

 

 


BPP Professional Education jest największym na świecie partnerem edukacyjnym ACCA. Lata doświadczeń pozwoliły nam w najwyższym stopniu dopasować metodologię nauczania do wymagań egzaminacyjnych ACCA.

BPP w Polsce jest akredytowanym partnerem edukacyjnym ACCA (Gold Approved Learning Partner), a szkolenia Online Classroom Live oraz Online Classroom posiadają najwyższy status jakości i efektywności przyznawany przez ACCA: Platinum.

Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Dlatego oprócz elastycznej i kompleksowej oferty szkoleń, oferujemy wsparcie i pomoc w całym procesie zdobywania kwalifikacji ACCA.