Chcesz, aby BPP w Twoim imieniu załatwiało formalności związane ze zdobywaniem kwalifikacji ACCA? Zamów usługę administracji BPP. 

 

W ramach tej usługi, BPP:

  • zarejestruje Cię w ACCA;
  • zapisze Cię na egzaminy;
  • opłaci wszelkie składki (rejestracyjną, egzaminacyjne, roczną), a na wszystkie koszty wystawi fakturę VAT w złotówkach.
Jest to usługa semestralna, ważna przez 6 miesięcy. Koszt usługi to 300 zł netto w pierwszym semestrze (w którym BPP Cię rejestruje) lub 150 zł netto za każdy kolejny semestr.

 

 

Rejestracja w ACCA

Rejestracja w ACCA może nastąpić w dowolnym momencie w roku. Jeśli Twoim pierwszym egzaminem (ze względu na zwolnienia) będzie egzamin zdawany w sesji egzaminacyjnej musisz pamiętać, że rejestracja w ACCA powinna nastąpić najpóźniej na 14 dni przed zamknięciem zapisów na egzaminy w wybranej przez Ciebie sesji. Do rejestracji niezbędne są niżej wymienione dokumenty (ich skany powinny być dostarczone do BPP mailem):
  • zdjęcie paszportowe w rozszerzeniu GIF lub JPG;
  • skan dowodu osobistego;
  • dyplom ukończonych studiów wyższych (w języku wydania oraz tłumaczenie przysięgłe na język angielski);
  • lista przedmiotów zrealizowanych na studiach (w języku wydania oraz tłumaczenie przysięgłe na język angielski) - dotyczy osób, które chcą się ubiegać o zwolnienie z początkowych egzaminów ACCA; 
  • w przypadku zmiany nazwiska od czasu ukończenia studiów - dokument potwierdzający zmianę nazwiska (w języku wydania oraz tłumaczenie przysięgłe na język angielski).

 

Abyśmy mogli w Twoim imieniu dokonywać czynności w ACCA musisz także zamówić usługę administracji oraz wypełnić i odesłać do nas formularz autoryzacji ACCA Exchange (link poniżej). Warunkiem rozpoczęcia procedur w ACCA jest zaksięgowanie płatności za wystawioną przez BPP proformę.

 

 

 

Egzaminy ACCA

Egzaminy komputerowe ACCA on-demand (AB, MA, FA, LW) można zdawać przez cały rok w autoryzowanych centrach egzaminacyjnych lub w formie egzaminów remote. 

Dowiedz się więcej o egzaminach remote.

 

 

 

Pozostałe egzaminy organizowane są w sesjach Marzec, Czerwiec, Wrzesień, Grudzień (za wyjątkiem egzmainu TX-POL, który można zdawać tylko w sesji czerwcowej i grudniowej). Na te egzaminy możesz zapisać się w trzech okresach: Early, Standard lub Late. Im wcześniej się zapiszesz, tym niższa będzie opłata egzaminacyjna. Szczegółowe inrformacje o terminach najbliższych sesji znajdziesz w ofercie Administracji BPP w ACCA (poniżej).

Pamiętaj jednak, że przeprocesowanie zapisu na egzaminy w BPP zajmuje kilka dni - musisz to wziąć pod uwagę i zapisać się (oraz opłacić egzaminy i administrację) z kilkudniowym wyprzedzeniem przed datą zamknięcia zapisów w danym okresie. 

 


 

Oferta usługi Administracji

  

Zapoznaj się z cennikiem usługi administracji w ofercie Jesień 2021 (sesja Wrzesień i Grudzień 2021):
Oferta Administracja BPP w ACCA: Jesień 2021

  

Take a look at the price list for the administration service in the Autumn 2021 offer (September and December 2021 session): 
Administration Service in ACCA Autumn 2021

 

Ważne linki i formularze

Zamów usługę administracji
po raz pierwszy
(etap rejestracji)

Zamów usługę administracji
i zapisz się na egzaminy
(deklaracja egzaminacyjna)
Formularz autoryzacji
ACCA Exchange
Kontakt z koordynatorem
ACCA w BPP