Instytut CFA to największa globalna organizacja typu not-for-profit, która zrzesza profesjonalistów z branży inwestycyjnej. Celem Instytutu jest rozwój i promocja najwyższych standardów branżowych, w tym etycznych i edukacyjnych. Na świecie CFA liczy ponad 110.000 członków.

 

CFA® (Chartered Financial Analyst®) jest międzynarodową, prestiżową kwalifikacją zawodową przeznaczoną dla osób mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Udział w programie wiąże się z członkostwem w Instytucie CFA.

 

Dyplom CFA® to doskonale rozpoznawalna i bardzo prestiżowa marka. Jest światowym standardem używanym dla wymiernej oceny kompetencji zawodowych i norm etycznych osób zajmujących się zarządzaniem inwestycjami. Posiadacze dyplomu CFA® są wysoko cenieni przez swoich pracodawców, kolegów i klientów - dyplom CFA® stwarza możliwości osiągnięcia kolejnego poziomu w karierze zawodowej. Coraz częściej posiadanie dyplomu CFA® jest warunkiem wstępnym zatrudnienia na określonych stanowiskach.

 

Dowiedz się więcej

  

 

 

 

O programie CFA®

 

Sylabus
egzaminów CFA®

 

 

 

 

BPP Professional Education to największa w Europie instytucja szkoleniowa w obszarze edukacji profesjonalnej.

 

BPP to autoryzowane przez CFA Institute centrum szkoleniowe - Exam Preparation Provider. Od ponad 20 lat BPP z sukcesem szkoli kandydatów CFA na całym świecie. Naszym celem jest skutecznie przygotować Cię do egzaminu CFA®.

 

Misją BPP jest rozwój talentów i kompetencji zawodowych potrzebnych w biznesie. Dlatego szkolenia BPP są efektywne, nakierowane na rezultat i prowadzone przez osoby biegłe w danej dziedzinie. Od 2016 roku wszystkie szkolenia przygotowujące do egzaminów CFA® prowadzone są w oparciu o innowacyjne podejście BPP Momentum, dzięki czemu jeszcze większy nacisk jest kładziony na Twój sukces na egzaminach.

 

 

Dlaczego BPP?
Możliwości nauki
Daty i ceny szkoleń