CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) to największy na świecie Instytut zrzeszający specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Założony został w 1919 roku w Londynie, a w 2017 roku połączył z amerykańskim stowarzyszeniem AICPA tworząc Association of International Certified Professional Accountants. Organizacja ta zrzesza obecnie ponad 667.000 członków i studentów na całym świecie.

 

CIMA oferuje kwalifikację zawodową, której głównym obszarem zainteresowania jest zarządzanie przedsiębiorstwem i wykorzystanie informacji finansowej w procesach zarządzania. CIMA kładzie nacisk na rozwój umiejętności i kompetencji niezbędnych w biznesie, dzięki czemu odpowiada na potrzeby pracodawców, a swoim studentom i członkom zapewnia możliwie najlepsze przygotowanie do zawodowych wyzwań.

 

Dowiedz się więcej

 


Syllabus CIMA
Certificate 2017


Syllabus CIMA
Professional 2019

 

 

BPP Professional Education jest największym na świecie partnerem edukacyjnym CIMA. Do tej pory przeszkoliliśmy ponad 73 000 studentów przygotowujących się do egzaminów CIMA. Doświadczenie to przekłada się także na efekty - w każdym roku duża część najlepszych światowych wyników na egzaminach CIMA należy do studentów BPP (w tym także na egzaminach Case Study).

 

BPP w Polsce działa już od 1999 roku i posiada status jakości i efektywności szkoleń - CIMA Registered Tuition Provider. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Dlatego, oprócz elastycznej i kompleksowej oferty szkoleń, oferujemy wsparcie w całym procesie zdobywania kwalifikacji CIMA.