BPP Momentum to podejście step-by-step, w ramach którego stopniowo budujesz swoją wiedzę, umiejętności oraz pewność siebie. Dzięki temu będziesz wiedział, że jesteś gotowy do egzaminu właściwego.

 

Dzięki BPP Momentum dajemy Ci więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki, więcej wsparcia, więcej wartości i, przede wszystkim, więcej wiary w swoje możliwości i umiejętności.

Dowiedz się więcej

Dla nas najważniejszy jest efekt – Twój sukces na egzaminie ACCA. Dajemy z siebie wszystko, aby ten efekt osiągnąć.

W ramach programu Lifetime Pass Assurance gwarantujemy Ci, że biorąc udział w pełnym szkoleniu BPP i stosując się do naszych zaleceń szkoleniowych zdasz egzamin. W razie niepowodzenia będziesz mógł bezpłatnie wziąć udział w kolejnej edycji szkolenia do tego samego egzaminu ACCA - tyle razy ile będziesz potrzebował.

Dowiedz się więcej

Rabaty, bezpłatne szkolenia, dodatkowe narzędzia do nauki - sprawdź z jakich ofert specjalnych możesz aktualnie skorzystać.
Dowiedz się więcej

Opinie naszych studentów są dla nas bardzo cenne. Mogą być one też bezcenną wskazówką dla Ciebie, jeśli jesteś na etapie podejmowania decyzji w jaki sposób przygotowywać się do egzaminów, żeby najefektywniej wykorzystać czas.
Dowiedz się więcej