Online Classroom (OCR) to pełne szkolenia e-learningowe w wersji podstawowej - z nagranymi sesjami szkoleniowym. Szkolenie OCR łączy w swojej strukturze trzy aspekty niezbędne podczas przygotowań do egzaminów CIMA: omówienie zagadnień teoretycznych, rozwiązywanie zadań zbliżonych do egzaminacyjnych oraz egzaminy próbne. 


Szkolenie trwa około 6 tygodni. Możliwość stałego rozwiązywania testów weryfikujących wiedzę oraz egzaminów próbnych powoduje, że bezpośrednio po zakończeniu szkolenia student gotowy jest do egzaminu.


Na platformie e-learningowej BPP Virtual Learning Environment (VLE) dostępne są nagrania sesji szkoleniowych, wszystkie materiały szkoleniowe  (w tym podręczniki) oraz baza testów (ok. 400 zadań wraz z wyjaśnieniem rozwiązań).


Przez cały czas trwania szkolenia grupą opiekuje się zarówno trener prowadzący webinaria na żywo jak i opiekun motywujący do dalszej pracy.


 

 


 

 

Skuteczność szkoleń Online Classroom potwierdzamy, dając Ci dożywotnią gwarancję sukcesu na egzaminie Pass Assurance. Oznacza to, że w razie niepowodzenia na egzaminie (niezależnie od tego jak wiele razy będziesz podchodził do egzaminu) możesz po raz kolejny skorzystać z tego samego szkolenia aby uzupełnić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu poprawkowego.
Gwarancja sukcesu
Pass Assurance

 

 

Sprawdź terminy i ceny szkoleń Online Classroom.
Terminy i ceny
szkoleń OCR

 

 

Pamiętaj, że na szkolenia Online Classroom należy zapisać się z odpowiednim wyprzedzeniem, aby BPP zdążyło przeprocesować Twoje zgłoszenie, zarezerwować miejsce w wybranej grupie szkoleniowej i wygenerować dostęp. Cały proces może potrwać do 7 dni roboczych.
Nie przyjmujemy zapisów na szkolenia, które już się rozpoczęły.

 

 

Autor:pz