Online Classroom (OCR) to pełne szkolenia e-learningowe w wersji podstawowej - z nagranymi sesjami szkoleniowym. Szkolenie OCR łączy w swojej strukturze trzy aspekty niezbędne podczas przygotowań do egzaminów ACCA: omówienie zagadnień teoretycznych, rozwiązywanie zadań zbliżonych do egzaminacyjnych oraz egzaminy próbne. 

 

Szkolenia trwają kilka tygodni i zaczynają się na ok. 2 miesiące przed sesją egzaminacyjną ACCA (z wyjątkiem kursów do egzaminów CBE, które rozpoczynają się średnio raz w miesiącu). Aby utrzymać efektywność szkoleń Online Classroom na wysokim poziomie są one dostępne w pakiecie łączącym trzy standardowe części szkoleń BPP: Taught, Revision oraz Mock Exam.

 

Wszystkie szkolenia OCR oparte są na nowej, ekscytującej metodologii BPP Momentum.

 

Dowiedz się więcej o BPP Momentum

  

 

Na platformie e-learningowej Virtual Learning Environment (BPP VLE) dostępne są nagrania sesji szkoleniowych, materiały szkoleniowe oraz testy (liczba zadań odpowiada 7 egzaminom próbnym). Możliwość stałego rozwiązywania testów weryfikujących wiedzę oraz egzaminów próbnych powoduje, że bezpośrednio po zakończeniu szkolenia student gotowy jest do egzaminu.

 

Przez cały czas trwania szkolenia grupą opiekuje się zarówno trener merytoryczny jak i opiekun motywujący do dalszej pracy.

 

Na platformie e-learningowej dostępny jest komplet materiałów szkoleniowych (w tym książki) niezbędnych do przygotowania się do egzaminu ACCA.

 

 

 

 

Wiemy, że szkolenia OCR dzięki swojej strukturze oraz interakcji z trenerem są najlepszą alternatywą dla szkoleń stacjonarnych. Ich skuteczność potwierdzamy, dając Ci dożywotnią gwarancję sukcesu na egzaminie Lifetime Pass Assurance. Oznacza to, że w razie niepowodzenia na egzaminie (niezależnie od tego jak wiele razy będziesz podchodził do egzaminu) możesz po raz kolejny skorzystać z tego samego szkolenia, aby uzupełnić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu poprawkowego.
Lifetime
Pass Assurance

 

 

Sprawdź terminy i ceny szkoleń Online Classroom.
Terminy i ceny szkoleń OCR

 

 

Pamiętaj, że na szkolenia Online Classroom należy zapisać się z odpowiednim wyprzedzeniem, aby BPP zdążyło przeprocesować Twoje zgłoszenie, zarezerwować miejsce w wybranej grupie szkoleniowej i wygenerować dostęp. Cały proces może potrwać do 7 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności za zamówienie.