Online Classroom Live (OCR Live) to pełne szkolenia e-learningowe w wersji rozszerzonej - z webinariami na żywo. Format szkolenia powoduje, że z powodzeniem zastępują one szkolenia stacjonarne i są nawet bardziej skutecznie niż kilkudniowe, intensywne kursy stacjonarne.

Szkolenie podzielone jest na trzy części: Taught, Revision, Mock Exam. Możesz kupić pełen kurs OCR Live lub wybrać tylko interesującą Cię część. 

 

Szkolenie OCR Live prowadzone jest za pośrednictwem ciągle ulepszanej platformy e-learningowej Virtual Learning Environment (VLE) w oparciu o metodologię BPP Momentum.


Dowiedz się więcej o BPP Momentum

 


Na platformie e-learningowej BPP dostępne są nagrania sesji szkoleniowych, materiały szkoleniowe Course Notes oraz baza testów, która odpowiada w przeliczeniu 7 egzaminom próbnym.

 

Dodatkowo w określonych dniach i porach prowadzone są webinaria na żywo, podczas których trener skupia się na najważniejszych i najtrudniejszych zagadnieniach. Zajęcia Live to nie tylko możliwość zadawania pytań na bieżąco i interakcji z trenerem i innymi uczestnikami grupy. To także motywacja do systematycznej nauki razem z resztą grupy.
Terminy webinariów na żywo dla każdego przedmiotu przedstawione są w naszej ofercie.

 

Na platformie e-learningowej dostępny jest komplet materiałów szkoleniowych (w tym książki) niezbędnych do przygotowania się do egzaminu ACCA.

 

 

 

Online Classroom Live

szkolenia e-learningowe w wersji zaawansowanej


Taught Revision Mock Exam


16-18 godzin sesji Live

 

ok. 40 godzin nagrań sesji szkoleniowych

ciągła opieka trenera

Course Notes oraz komplet podręczników dostępny na platformie online

platforma VLE (w tym Achievement Ladder

9-12 godzin sesji Live

ok. 20 godzin nagrań z omówieniem rozwiązań zadań

platforma VLE (w tym Achievement Ladder)

3-godzinny egzamin sprawdzany przez trenera i odsyłany z oceną i komentarzem

omówienie egzaminu Mock w trakcie dodatkowej sesji Live


 

 

Wiemy, że pełne szkolenia OCR Live dzięki swojej strukturze oraz interakcji z trenerem są najlepszą alternatywą dla szkoleń stacjonarnych. Ich skuteczność potwierdzamy, dając Ci dożywotnią gwarancję sukcesu na egzaminie Lifetime Pass Assurance. Oznacza to, że w razie niepowodzenia na egzaminie (niezależnie od tego jak wiele razy będziesz podchodził do egzaminu) możesz ponownie wziąć udział w szkoleniu, aby uzupełnić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu poprawkowego.
Lifetime
Pass Assurance


Sprawdź terminy i ceny szkoleń Online Classroom Live.
Termin i ceny szkoleń OCR Live


Pamiętaj, że na szkolenia Online Classroom Live należy zapisać się z odpowiednim wyprzedzeniem, aby BPP zdążyło przeprocesować Twoje zgłoszenie, zarezerwować miejsce w wybranej grupie szkoleniowej i wygenerować dostęp. Cały proces może potrwać do 7 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty za zamówienie.

 
Nie przyjmujemy zapisów do grup, które już rozpoczęły zajęcia Live.