Online Classroom Live (OCR Live) to pełne szkolenia e-learningowe w wersji rozszerzonej - z webinariami na żywo. Szkolenie OCR Live łączy w swojej strukturze trzy aspekty niezbędne podczas przygotowań do egzaminów CIMA: omówienie zagadnień teoretycznych, rozwiązywanie zadań zbliżonych do egzaminacyjnych oraz egzaminy próbne. 

 

Szkolenie trwa około 4 tygodni, a liczba sesji na żywo różni się w zależności od typu egzaminu oraz poziomu CIMA. Możliwość stałego rozwiązywania testów weryfikujących wiedzę oraz egzaminów próbnych powoduje, że bezpośrednio po zakończeniu szkolenia student gotowy jest do egzaminu.

 

Na platformie e-learningowej BPP Virtual Learning Environment (BPP VLE) dostępne są nagrania sesji szkoleniowych, wszystkie materiały szkoleniowe (w tym podręczniki) oraz baza testów (ok. 400 zadań wraz z wyjaśnieniem rozwiązań).

 

Przez cały czas trwania szkolenia grupą opiekuje się trener prowadzący webinaria na żywo oraz opiekun motywujący do dalszej pracy.

 

 

 

 


 

Wiemy, że szkolenia OCR Live dzięki swojej strukturze, niewielkim porcjom materiałów na każdych zajęciach oraz interakcji z trenerem są najlepszą metodą nauki. Ich skuteczność potwierdzamy, dając Ci dożywotnią gwarancję sukcesu na egzaminie Pass Assurance. Oznacza to, że w razie niepowodzenia na egzaminie (niezależnie od tego jak wiele razy będziesz podchodził do egzaminu) możesz po raz kolejny skorzystać z tego samego szkolenia aby uzupełnić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu poprawkowego.
Gwarancja sukcesu Lifetime Pass Assurance

 

 

Sprawdź terminy i ceny szkoleń Online Classroom Live.
Terminy i ceny szkoleń
OCR Live

 

Pamiętaj, że na szkolenia Online Classroom Live należy zapisać się z odpowiednim wyprzedzeniem, aby BPP zdążyło przeprocesować Twoje zgłoszenie, zarezerwować miejsce w wybranej grupie szkoleniowej i wygenerować dostęp. Cały proces może potrwać do 7 dni roboczych.
Nie przyjmujemy zapisów do grup, które już rozpoczęły zajęcia Live.


 


 

 

 

 

.