Uprzejmie informujemy, że nasze centrum egzaminacyjne CBE jest zamknięte do odwołania.


 

BPP Professional Education w Warszawie jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym ACCA. Oznacza to, że w BPP możesz nie tylko przygotowywać się do egzaminów ale także je zdawać.

 

 

Egzaminy komputerowe CBE dostępne na żądanie (On demand CBE)

CBE (Computer Based Exams) na żądanie to egzaminy ACCA w formie komputerowej, które można zdawać przez cały rok w autoryzowanych ośrodkach egzaminacyjnych, m.in. w BPP. W tej formie dostępne są następujące przedmioty ACCA:

  • AB Accountant in Business
  • MA Management Accounting
  • FA Financial Accounting
  • LW Corporate and Business Law.

 

 

Jak należy się zgłaszać na egzaminy CBE?

Do egzaminów CBE na żądanie mogą podchodzić wyłącznie osoby zarejestrowane w stowarzyszeniu ACCA. 

Każdy taki egzamin trwa 2 godziny. Aby zaliczyć egzamin należy zdobyć minimum 50% punktów. Wynik egzaminu jest widoczny od razu po zakończeniu testu na ekranie komputera egzaminacyjnego. W razie niepowodzenia na egzamin poprawkowy możesz zapisać się jeszcze tego samego dnia

Egzaminy CBE organizujemy przez cały rok w dni robocze o godz. 9.00, 11.30 oraz 14.00. 

Procedura zapisu na egzaminy jest następująca: 

  1. Kandydat wypełnia formularz zgłoszeniowy (link znajduje się na dole strony) na konkretny egzamin z preferowanym terminem egzaminu oraz podaje dane do wystawienia faktury. Zgłoszenie powinno zostać wysłane do BPP na co najmniej 2 tygodnie przed planowanym terminem egzaminu.
  2. Koordynator BPP rezerwuje wybrany termin, potwierdza rezerwację miejsca i przesyła fakturę proforma na koszt egzaminu. Proforma musi zostać opłacona przelewem nie później niż na dwa dni przed planowaną datą egzaminu.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty za fakturę proforma BPP zapisuje Kandydata na egzamin w systemie ACCA. Po przeprocesowaniu zgloszenia w systemie ACCA nie ma możliwości zmiany terminu egzaminu lub rezygnacji z niego.

Pamiętaj, że liczba miejsc w centrach egzaminacyjnych BPP jest ograniczona - może się zdarzyć, że wybrany przez Ciebie termin będzie niedostępny. Wówczas koordynator BPP zaproponuje Ci alternatywną datę egzaminu.

  

 

Cennik egzaminów
CBE na żądanie. 

Formularz zgłoszeniowy
na egzamin CBE (PL).

Enrolment form: 
ACCA on demand exams in BPP (ENG).