Efektywność szkoleń BPP została sprawdzona przez CIMA, a jej potwierdzeniem jest status jakości CIMA Registered Tuition Provider. Dotychczas BPP przeszkoliło ponad 37 000 studentów przygotowujących się do egzaminów CIMA na całym świecie, co skutkuje tym, że stawiane nam wymagania są niezwykle wysokie. Wierzymy jednak, że nasza udoskonalona i dostosowana do nowego programu CIMA, metodologia sprawi, że będziesz osiągał sukcesy na egzaminach. Ponadto - mając do wyboru dwa rodzaje szkoleń - będziesz mógł z nami dostosować sposób nauki do swoich potrzeb i budżetu. 

 

 

Trzonem każdego kursu CIMA jest innowacyjne podejście do nauki BPP Momentum oraz platforma e-learningowa BPP Virtual Learning Environment. Dzięki BPP Momentum stopniowo budujesz swoją wiedzę, mając możliwość ciągłej weryfikacji zdobytych umiejętności poprzez serię testów w Achievement Ladder. BPP Momentum daje Ci więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki i więcej wsparcia w przygotowaniach do egzaminów.

Odkryj BPP Momentum!
     

  

 

 

Online Classroom Live

E-learning w wersji rozszerzonej z webinariami na żywo.

 

Szkolenie Online Classroom Live dostępne są do wszystkich egzaminów CIMA: zarówno Objective Test z poziomów Certificate, Operational, Management i Strategic oraz wszystkich egzaminów Case Study.

 

Kursy do egzaminów OT rozpoczynają się średnio raz w miesiącu, natomiast szkolenia do Case Study organizowane są raz na kwartał.

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

Online Classroom

E-learning w wersji podstawowej z nagranymi sesjami szkoleniowymi.

 

Szkolenie Online Classroom dostępne są do wszystkich egzaminów CIMA: zarówno Objective Test z poziomów Certificate, Operational, Management i Strategic oraz wszystkich egzaminów Case Study.

 

Kursy do egzaminów OT rozpoczynają się co kilka tygodni, natomiast szkolenia do Case Study organizowane są raz na kwartał.

 

Dowiedz się więcej