Efektywność szkoleń BPP została sprawdzona przez ACCA, a jej potwierdzeniem jest najwyższy status ACCA wśród firm szkoleniowych - Approved Learning Partner Platinum, co skutkuje tym, że stawiane nam wymagania są niezwykle wysokie. Wierzymy jednak, że nasza metodologia sprawi, że będziesz osiągał sukcesy na egzaminach. Ponadto - mając do wyboru trzy typy szkoleń - będziesz mógł z nami dostosować sposób nauki do swoich potrzeb i budżetu. 

 

Trzonem każdego kursu ACCA jest innowacyjne podejście do nauki BPP Momentum oraz platforma e-learningowa Virtual Learning Environment (VLE). Dzięki BPP Momentum stopniowo budujesz swoją wiedzę, mając możliwość ciągłej weryfikacji zdobytych umiejętności poprzez serię testów w Achievement Ladder. BPP Momentum daje Ci więcej elastyczności, więcej spersonalizowanej nauki i więcej wsparcia w przygotowaniach do egzaminów.
Odkryj BPP Momentum!

 

Pełen program szkoleniowy BPP składa się z trzech części: Taught, Revision oraz Mock Exam. W zależności od poziomu trudności przedmiotu oraz typu wybranego kursu, szkolenie dostępne jest w formie zintegrowanej lub w podziale na poszczególne części.

 

Taught - szkolenie wprowadzające, mające na celu wytłumaczenie zagadnień teoretycznych w oparciu o przykłady praktyczne i ćwiczenia.

Revision - interaktywne zajęcia, podczas których rozwiązywane są zadania oraz ćwiczone są techniki egzaminacyjne.

Mock Exam - egzamin próbny pisany w domu lub w biurze BPP w warunkach egzaminacyjnych.

 

BPP zapewnia Ci elastyczność wyboru metod nauki, aby jak najlepiej dopasować ją do Twoich potrzeb.

 

  

Szkolenia stacjonarne

 

Szkolenie dostępne do przedmiotu ACCA TX-POL.

 

Taught

3-dniowe szkolenie wprowadzające, podczas których omawiana jest teoria w oparciu o przykłady praktyczne i przykładowe zadania.

W cenie szkolenia otrzymasz materiały Study Kit.

 

Revision

2-dniowe intensywne warsztaty, na których rozwiązywane są zadania typu egzaminacyjnego oraz ćwiczone są techniki egzaminacyjne.

W cenie kursu otrzymasz materiały Study Kit (jeśli nie brałeś udziału w szkoleniu Taught) oraz egzamin próbny Mock.

 

Mock Exam

Egzamin próbny Mock możesz napisać w domu lub w biurze BPP w warunkach egzaminacyjnych. Każdy egzamin jest sprawdzany przez trenera i odsyłany z oceną i komentarzem dającym wskazówki do dalszej nauki.

 

Dowiedz się więcej

 

 

  

Online Classroom Live

 

E-learning w wersji zaawansowanej - z webinariami na żywo.

 

Taught

Kilkadziesiąt godzin nagranych sesji szkoleniowych dostępnych na platformie e-learningowej BPP zostało dodatkowo wzbogacone o 8-10 spotkań Live, podczas których prowadzone są wykłady dotyczące najtrudniejszych zagadnień teoretycznych. Trener prowadzący spotkania Live opiekuje się grupą od początku szkolenia aż do sesji egzaminacyjnej ACCA.

Cena szkolenia obejmuje podręczniki w formacie online dostępne na platformie e-learningowej.

 

Revision

Szkolenie powtórkowe OCR Live Revision dostępne na platformie myBPP obejmuje kilkadziesiąt godzin nagrań z omówieniem technik rozwiązywania zadań egzaminacyjnych oraz kilka sesji Live, podczas których poruszane są najtrudniejsze zagadnienia.

Cena szkolenia obejmuje podręczniki w formacie online dostępne na platformie e-learningowej.

 

Mock Exam

Egzamin próbny piszesz w domu i odsyłasz do sprawdzenia do BPP. Kilka dni po napisaniu egzaminu uczestniczysz w sesji Live, podczas której omawiany jest egzamin próbny i w trakcie której otrzymasz dodatkowe wskazówki egzaminacyjne od trenera BPP.

  

Dowiedz się więcej

 

 

  

Online Classroom

 

Zintegrowane szkolenie e-learningowe w wersji podstawowej.

 

Dostępne jest w pakiecie łączącym Taught, Revision oraz Mock Exam. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje na platformie e-learningowej dostęp do nagrań kilkudziesięciu godzin sesji szkoleniowych oraz omówień zadań i technik egzaminacyjnych.

Każdą grupą opiekuje się trener merytoryczny, który wspiera Cię od momentu rozpoczęcia kursu aż do dnia egzaminu.

 

Cena szkolenia obejmuje podręczniki w formacie online dostępne na platformie e-learningowej.

 

Dowiedz się więcej