Cztery sesje egzaminacyjne w roku (marzec, czerwiec, wrzesień i grudzień) powodują, że w sposób elastyczny możesz dostosować harmonogram nauki do swoich potrzeb. Jest to szczególnie ważne jeśli musisz ponownie podejść do egzaminu. Bazując na naszym doświadczeniu sugerujemy, abyś podchodził do 4 egzaminów rocznie. Możesz wybrać jedną ze ścieżek sugerowanych przez nas lub samodzielnie ułożyć sobie harmonogram.
Dowiedz się więcej

 

Kilkudniowe szkolenia stacjonarne organizowane w Warszawie do wybranych egzaminów ACCA. Każde szkolenie stacjonarne składa się z dwóch części: Taught oraz Revision. 

Możesz zdecydować się na jedną część lub kupić pełne szkolenie.

Online Classroom Live to pełne szkolenie online w wersji rozszerzonej z webinariami na żywo. Ponadto każdy student otrzymuje dostęp do biblioteki nagrań sesji szkoleniowych, serii testów pogrupowanych w Drabinę Osiągnięć oraz kompletu materiałów szkoleniowych w formie online.

Online Classroom Live dostępne jest w formie jednoczęściowego, zintegrowanego kursu lub w podziale na Taught, Revision oraz Mock.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
   
 
Online Classroom to pełne, jednoczęściowe szkolenie online w wersji podstawowej z dostępem do biblioteki nagrań sesji szkoleniowych. Na platformie e-learningowej udostępniany jest harmonogram szkolenia, a każda grupa ma dedykowanego trenera, który opiekuje się grupą.  
Dowiedz się więcej
 

BPP jest wydawcą materiałów edukacyjnych akredytowanych przez ACCA - posiadamy status Approved Content Provider. Oznacza to, że wszystkie nasze materiały są sprawdzane i zatwierdzane przez stowarzyszenie ACCA.
Dowiedz się więcej