Kwalifikacja ACCA składa się z 15 przedmiotów, spośród których musisz zdać 13 egzaminów (w najwyższym module wybierasz 2 z 4 egzaminów). Struktura ACCA podzielona jest na trzy etapy: Applied Knowledge, Applied Skills oraz Strategic Professional.

Dowiedz się więcej

Od września 2020 roku zmianie ulega syllabus ACCA.

Różnice pomiędzy egzaminowaną treścią nie są duże, ale warto zapoznać się z krótkim przewodnikiem stworzonym przez ACCA, aby mieć świadomość wprowadzanych zmian. 

Dowiedz się więcej

Egzaminy ACCA dzielą się na 2 grupy w zależności od momentu egzaminowania: egzaminy komputerowe CBE dostępne na żądanie oraz egzaminy komputerowe CBE dostępne w 4 sesjach w roku. Dodatkowo od 2020 roku istnieje możliwość pisania wybranych egzaminów w domu w warunkach egzaminacyjnych.

Dowiedz się więcej

W związku z wprowadzeniem nowoczesnego formatu egzaminów ACCA remote on-demand dostępnych z dowolnej lokalizacji, BPP postanowiło zamknąć centrum egzaminacyjne w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Rejestracja w ACCA, zapis na egzaminy, pilnowanie terminów, rozliczenia ze stowarzyszeniem - to tylko wybrane elementy, którymi zajmiemy się w Twoim imieniu, jeśli skorzystasz z usługi Administracji BPP w ACCA.
Dowiedz się więcej