Online Professional Development (PD online) to krótkie szkolenia online, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności techniczne, biznesowe i menadżerskie. Baza modułów szkoleniowych, które oferujemy w ramach PD online to ponad 160 tematów - mamy pewność, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Szkolenia dostępne są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 12 miesięcy od ich aktywacji na indywidualnym koncie na platformie online.

 

Kursy PD online ofertowane są pojedynczo, w personalizowanych pakietach, które dostosujesz do swoich preferencji lub w pakietach specjalnych.

 

Dzięki swojej elastyczności i różnorodności, PD online to również doskonałe rozwiązanie dla firm, które poszukują krótkich szkoleń dla swoich pracowników. Można stworzyć specjalne pakiety dla wybranych grup pracowników lub każdorazowo budować zestaw szkoleń dopasowany do indywidualnych potrzeb pracownika. Niezależnie od tego, w jakiej lokalizacji pracują Twoi pracownicy, wszyscy mogą mieć dostęp do takiego samego szkolenia. Pojedynczy moduł trwa od 1 do 2 godzin, co ułatwia uwzględnienie rozwoju osobistego pracowników w ich codziennej pracy.

  

 


Nasze szkolenia Professional Development (PD) zostały zaprojektowane przez naszych ekspertów po szerokich konsultacjach z pracodawcami, instytutami naukowymi oraz profesjonalnymi stowarzyszeniami z branży. Dzięki temu możemy Wam zaproponować aktualny i wartościowy produkt, który pomoże Wam w codziennej pracy w ciągle zmieniającym się świecie biznesu.

Dowiedz się więcej

Szkolenia PD online mogą być łączone w personalizowane pakiety, według Twoich potrzeb. Istnieje jednak możliwość zakupienia przygotowanych już przez nas pakietów tematycznych. Dzięki temu nie będziesz się musiał zastanawiać, które moduły wybrać, aby wyczerpująco zapoznać się z konkrentnym tematem. 

Dowiedz się więcej

Pełna oferta szkoleń PD online i pełna lista dostępnych modułów szkoleniowych. 

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz zamówienia i zrób kolejny krok w swoim rozwoju osobistym.
Dowiedz się więcej