BPP Professional Education

 

Grupa BPP jest największą w Europie organizacją szkoleniową specjalizującą się w rachunkowości, finansach, biznesie i prawie. Co roku szkolimy tysiące klientów na całym świecie.

 

Dzięki szerokiemu gronu trenerów wspieramy naszych klientów zarówno we wdrażaniu nowych pracowników, rozwoju talentów oraz stałym podnoszeniu i doskonaleniu kwalifikacji. Współpracujemy z lokalnymi, doświadczonymi w biznesie specjalistami oraz korzystamy z możliwości, które wynikają z bycia częścią międzynarodowej organizacji, tj. trenerów pracujących na co dzień, przede wszystkim, w Wielkiej Brytanii.

 

Portfolio naszych usług szkoleniowych obejmuje szkolenia z następujących obszarów tematycznych:

1. Przygotowanie do zdobycia międzynarodowych kwalifikacji zawodowych:

 • Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)
 • Chartered Institute of Management Accountants (CIMA)
 • Chartered Financial Analyst (CFA)
2. Finanse i rachunkowość:
 • rachunkowość finansowa
 • rachunkowość zarządcza
 • audyt i kontrole wewnętrzne
 • podatki
 • finanse i inwestycje
 • standardy MSSF i US GAAP
3. Kompetencje biznesowe i menedżerskie:
 • kompetencje biznesowe
 • przywództwo i zarządzanie
 • efektywność osobista
 • umiejętności interpersonalne.
 


Katalog usług szkoleniowych BPP


PD catalogue

 

 

Jak dostarczamy szkolenia dedykowane dla firm?

 

Szkolenia BPP mogą być dostarczane na trzy sposoby w zależności od potrzeb, preferencji oraz możliwości finansowych klientów. Oczywiście istnieje możliwość łączenia różnych formatów szkoleń.

 

Szkolenia stacjonarne

Tradycyjne szkolenia stacjonarne dostarczane są najczęściej w siedzibie klienta w ustalonym z wyprzedzeniem terminie. Aby zachować jakość i efektywność szkoleń grupa szkoleniowa nie powinna przekraczać 25 osób. Jeśli do przeszkolenia jest większa grupa pracowników sugerujemy podział zespołu na mniejsze grupy.

Program oraz długość szkolenia jest w pełni dostosowywany do potrzeb szkoleniowych klienta.

Dzień szkoleniowy podczas kursów stacjonarnych to 6 godzin zegarowych (+ dwie przerwy kawowe po 15 minut każda oraz godzinna przerwa lunchowa).

 

Online Classroom Live (OCR Live)

Interaktywne szkolenia online, podczas których trener prowadzi dedykowane zajęcia na żywo za pośrednictwem oprogramowania Adobe. Dzięki możliwości zadawania pytań oraz wielu testom prowadzonym w czasie rzeczywistym trener kontroluje zrozumienie tematu wśród uczestników i dostosowuje tempo szkolenia do grupy.

Program oraz długość szkolenia jest w pełni dostosowywany do potrzeb szkoleniowych klienta.

Całe szkolenie może być podzielone na kilkugodzinne bloki (np. po 2-3 godziny dziennie przez tydzień) tak, aby jak najlepiej dopasować format szkolenia do potrzeb uczestników.

Każda sesja Live jest nagrywana i udostępniana klientowi po szkoleniu.

 

Online Classroom (OCR)

BPP dysponuje bazą 150 nagranych szkoleń z zakresu umiejętności interpersonalnych, kompetencji biznesowych oraz technicznej wiedzy (m.in. finansowej, prawnej, podatkowej). Takie szkolenia udostępniane są wskazanym pracownikom na okres 12 miesięcy od daty zakupu. Przez ten czas pracownik może w dowolnym czasie korzystać z zasobów szkolenia - wystarczy dostęp do Internetu.

Istnieje także możliwość zaprojektowania i nagrania dedykowanych szkoleń Online Classroom dopasowanych do potrzeb szkoleniowych klienta.

 

 

Co warto jeszcze wiedzieć?

 

Każdy projekt szkoleniowy BPP wyceniany jest indywidualnie w zależności od długości zajęć, wybranego sposobu dostarczenia szkolenia, poziomu trudności omawianych zagadnień.

 

Na przygotowanie szkolenia oraz dedykowanych materiałów szkoleniowych, które wykorzystywane są podczas zajęć przeznaczamy około miesiąca. Oznacza to, że z odpowiednim wyprzedzeniem należy się zgłosić się do nas ze swoimi potrzebami szkoleniowymi.

Warto też mieć na uwadze, że w pewnych okresach, ze względu na ilość realizowanych projektów, wyznaczenie trenera, którego umiejętności odpowiedzą na Państwa potrzeby oraz dopasowanie terminu szkolenia w jego kalendarzu może być trudniejsze.

 

 

 

 

 

Nie wahaj się i skontaktuj się z nami - my zadbamy, aby pracownicy wynieśli ze szkolenia wymaganą wiedzę i odpowiednie umiejętności.