Egzaminy OT to egzaminy testowe przeprowadzane w formie komputerowej. Każdy egzamin składa się z kilkudziesięciu pytań, co oznacza, że egzaminowane są wszystkie zagadnienia z sylabusa danego przedmiotu.

 

Celem BPP jest przygotowanie Cię do egzaminu w sposób skuteczny i efektywny, abyś w dniu egzaminu był pewny swojej wiedzy. Osiągamy ten cel przez wykorzystanie platformy e-learningowej. Poza obszerną biblioteką materiałów dydaktycznych, na platformie dostępna jest także Drabina Osiągnięć - jest to seria testów, które pozwalają na bieżąco, w trakcie nauki, weryfikować poziom swojej wiedzy oraz identyfikować słabo opanowane zagadnienia.

 

W trakcie całego kursu do dyspozycji pozostaje oczywiście trener BPP, który pomaga w wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości i trudnych zagadnień. Ponadto, na platformie dostępne jest forum kursu, za pomocą którego możesz również kontaktować się z innymi uczestnikami szkolenia.

 

Szkolenie BPP nie ogranicza się do udostępnienia materiałów. Każde ze szkoleń ma swój sugerowany harmonogram nauki - szkolenie zaczyna się i kończy w określonym dniu, a materiał rozłożony jest na części, które w określonych okresach powinno się przerabiać. Jest to oczywiście nasza sugestia - jeśli tempo nauki sugerowane przez nas jest dla Ciebie zbyt szybkie lub zbyt wolne możesz je modyfikować według swojego uznania. Pamiętaj jednak, że im rzadziej będziesz się uczył i im dłuższe będą przerwy pomiędzy kolejnymi partiami materiału, tym trudniej będzie Ci zaliczyć egzamin.

 

Na rozwiązanie egzaminu OT jest 120 minut w przypadku egzaminów na poziomie Certificate i 90 minut w przypadku egzaminów na pozostałych poziomach. Jak na rozwiązanie kilkudziesięciu zadań jest to niewiele czasu. Podczas szkolenia nauczymy Cię jak radzić sobie z tą presją czasu oraz jaką strategię rozwiązywania pytań wybrać na egzaminie, aby kontrolować upływający czas.

 

Zapisz się na szkolenie i przekonaj się czemu studenci BPP osiągają tak dobre efekty.

 

 

Zapoznaj się
z aktualną ofertą