Szkolenia stacjonarne ACCA w BPP dostępne są w podziale na części: Taught, Revision oraz Mock Exam.    

 

   

Taught Course
Szkolenie wprowadzające – podczas kursu wprowadzającego koncentrujemy się na najważniejszych zagadnieniach teoretycznych w ramach danego tematu. Elementy teorii popierane są przykładami praktycznymi i ćwiczeniami.


Home Study
W celu utrwalenia wiedzy z kursu Introductory zalecana jest samodzielna praca w domu zgodnie z instrukcjami przekazanymi przez wykładowcę. Wszelkie problemy, jakie mogą pojawić się podczas nauki własnej zawsze mogą być konsultowane z wykładowcą.


Revision Course
Jest to kurs interaktywny, podczas którego uczestnicy rozwiązują przykładowe zadania egzaminacyjne, bazując na wiedzy zdobytej podczas kursu Introductory. W trakcie Revision uczestnicy poznają również techniki egzaminacyjne oraz otrzymają instrukcje egzaminacyjne – tzw. exam tips


Mock Exam
Po kursie Revision uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w egzaminie próbnym. Każdy egzamin sprawdzany jest i oceniany przez wykładowców, po czym zwracany do studenta wraz z komentarzem i wskazówkami co do dalszej nauki oraz modelowymi odpowiedziami, co umożliwia jeszcze lepsze przygotowanie się do egzaminu zasadniczego. Koszt egzaminu Mock (90 zł netto) wliczony jest w cenę szkolenia Revision.

  

 

 

Skuteczność naszych pełnych szkoleń stacjonarnych potwierdzamy, dając Ci dożywotnią gwarancję sukcesu na egzaminie Lifetime Pass Assurance. Oznacza to, że w razie niepowodzenia na egzaminie (niezależnie od tego jak wiele razy będziesz podchodził do egzaminu) możesz ponownie skorzystać ze szkolenia, aby uzupełnić swoją wiedzę i przygotować się do egzaminu poprawkowego.
Lifetime
Pass Assurance

 

Sprawdź terminy i ceny szkoleń stacjonarnych.
Terminy i ceny szkoleń stacjonarnych