O kwalifikacji ACCA       Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

Stowarzyszenie ACCA nieustannie pracuje nad tym, aby kwalifikacja ACCA odpowiadała na aktualne potrzeby rynku pracy i pracodawców, z którymi blisko współpracuje. Dlatego też rok 2018 to czas sporych zmian - począwszy od wprowadzenia obowiązkowych egzaminów komputerowych Session CBEs do przedmiotów F5, F7, F8, F9, przez nowy moduł etyczny, aż po przebudowę poziomu Professional i wprowadzenie nowego egzaminu Strategic Business Leader. 
 
Jako globalny partner edukacyjny ACCA, BPP od początku aktywnie wspierało ACCA w przygotowaniach do tych zmian i w ich wdrażaniu. Uważamy, że są to zmiany na lepsze i wierzymy, że zostaną dobrze ocenione przez studentów. Nasi metodologowie oraz trenerzy przez wiele miesięcy pracowali nad dopasowaniem szkoleń i materiałów dydaktycznych do nowych wymagań ACCA. Wszystko po to, abyś Ty mógł skupić się tylko na nauce.
 

Zmian nie należy się bać - wystarczy się do nich odpowiednio przygotować. Właśnie dlatego przedstawiamy poniżej przewodnik po najważniejszych zmianach wprowadzanych przez ACCA w tym roku.

Jeśli pominęliśmy coś istotnego dla Ciebie - skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

 

 

Dowiedz się więcej na stronie ACCA
Skontaktuj się z BPP