O kwalifikacji CIMA   |    Dlaczego BPP?   |    Możliwości nauki   |    Daty i ceny szkoleń


 

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) to największy na świecie Instytut zrzeszający specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Założony w 1919 roku w Londynie zrzesza obecnie 227.000 członków i studentów w 179 krajach.

 

CIMA oferuje kwalifikację zawodową, której głównym obszarem zainteresowania jest zarządzanie przedsiębiorstwem i wykorzystanie informacji finansowej w procesach zarządzania. CIMA kładzie nacisk na rozwój umiejętności i kompetencji niezbędnych w biznesie, dzięki czemu odpowiada na potrzeby pracodawców, a swoim studentom i członkom zapewnia możliwie najlepsze przygotowanie do zawodowych wyzwań.

 

 

Dowiedz się więcej

 

 

  

Syllabus CIMA
Certificate 2017


Dowiedz się więcej

Syllabus CIMA
Professional 2015


Dowiedz się więcej

 

 

   

 

BPP Professional Education jest największym na świecie partnerem edukacyjnym CIMA - rocznie szkolimy ponad 5.000 studentów CIMA. Doświadczenie to przekłada się także na efekty - w każdym roku duża część najlepszych światowych wyników na egzaminach CIMA należy do studentów BPP (w tym także na egzaminach Case Study).

 

BPP w Polsce działa już od 1999 roku i jest pierwszą w Polsce firmą szkoleniową, której CIMA przyznała status najwyższej jakości i efektywności szkoleń - CIMA Premium Learning Partner (wcześniej CIMA Learning Quality Partner). Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Dlatego, oprócz elastycznej i kompleksowej oferty szkoleń, oferujemy wsparcie w całym procesie zdobywania kwalifikacji CIMA.