Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

Szkolenia Online Classroom Live (OCR Live) to kurs e-learningowy w wersji rozszerzonej - z webinariami na żywo, które organizowane są w konkretnych dniach w podanych w ofercie godzinach.

 

Wszystkie webinaria są nagrywane, a następnie udostępniane uczestnikom kursu - zawsze możesz odświeżyć sobie wiedzę z danej partii materiału lub nadrobić zaległości jeśli nie mogłeś wziąć udziału w webinarium.

 

Aby zwiększyć efektywność szkoleń OCR Live dostępny  jest w pakiecie Taught (zajęcia, podczas których omawiane sa zagadnienia teoretyczne poparte przykładami) oraz Revision (intensywne rozwiązywanie zadań i ćwiczenie technik egzaminacyjnych). Dodatkowo istnieje możliwości dokupienia sesji online Mock Exam (2 trzygodzinne egzaminy próbne).

 

Zapisy na szkolenia przyjmowane są do dnia pierwszej sesji Taught Live.

 

Sprawdź daty
sesji Live w ofercie

 

 

Platforma e-learningowa BPP

Dostęp do zasobów platformy e-learningowej BPP generowany jest po opłaceniu kursu (w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty) i aktywny jest aż do dnia egzaminu CFA®. Wśród różnorodnych zasobów, na platformie znajdują się nagrania lekcji z całego poziomu CFA® oraz moduły wprowadzające do danej tematyki.

 

Aby w pełni wykorzystać webinaria Live, sugerujemy skorzystać z zasobów platformy jeszcze przed pierwszą sesją Live, a także w trakcie szkolenia pomiędzy webinariami. Pozwoli to dobrze przygotować się do sesji Live i aktywnie w nich uczestniczyć.

 

 

 


 

Webinaria Live

Webinaria Live odbywają się raz w tygodniu, w sobotnie przedpołudnia. Prowadzone są przez trenera BPP w Wielkiej Brytanii dla międzynarodowej grupy studentów. Sesje są w pełni interaktywne, elementy wykłady są przeplatane przykładami oraz krótkimi testami i quizami, które podtrzymują wysoką koncentrację i ułatwiają przyswajanie wiedzy.

 

Zobacz demo OCR Live
Weź udział w bezpłatnej
sesji OCR Live

 


 

Konsultacje z trenerem i interakcja z grupą

Począwszy od rozpoczęcia nauki aż do egzaminu będziesz pod opieką trenera BPP, który będzie regularnie monitorował Twoje postępy w nauce, służył wsparciem merytorycznym oraz pomagał w organizacji nauki. Najlepszą jednak możliwością konsultacji z trenerem są cotygodniowe webinaria Live.

 

Decydując się na szkolenie OCR Live studiujesz w międzynarodowej grupie studentów. Na forum dostępnym na platformie e-learningowej możesz dzielić się z nimi wiedzą, wątpliwościami, mobilizować się do systematycznej pracy oraz nawiązywać kontakty.


  

  

Materiały szkoleniowe i podręczniki

W cenie szkolenia OCR Live każdy uczestnik otrzymuje dostęp do kompletu materiałów dydaktycznych dostępnych na platformie e-learningowej BPP. 

 

Używając materiałów dydaktycznych BPP z Curriculum CFA® nie trzeba już korzystać z żadnych dodatkowych materiałów.

 

 

 

Weryfikacja wiedzy

W trakcie szkolenia masz możliwości ciągłego testowania swojej wiedzy i postępów w nauce poprzez testy zorganizowane w formie Achievement Ladder. Na platformie dostępna jest baza zawierająca ponad 3.000 pytań wraz z wyjaśnieniem rozwiązań.

 

Autor:pz