O kwalifikacji ACCA       Dlaczego BPP?        Możliwości nauki        Daty i ceny szkoleń


 

BPP Professional Education w Warszawie jest autoryzowanym centrum egzaminacyjnym ACCA. Oznacza to, że w BPP możesz nie tylko przygotowywać się do egzaminów ale także je zdawać.

 

Egzaminy komputerowe CBE na żądanie

 

CBE (Computer Based Exams) na żądanie to egzaminy ACCA w formie komputerowej, które można zdawać przez cały rok w autoryzowanych ośrodkach egzaminacyjnych, m.in. w BPP. W tej formie dostępne są następujące przedmioty ACCA:
 • F1 Accountant in Business
 • F2 Management Accounting
 • F3 Financial Accounting
 • F4 Corporate and Business Law.

 

 

Jak należy się zgłaszać na egzaminy CBE?

 

Do egzaminów CBE na żądanie mogą podchodzić wyłącznie osoby zarejestrowane w stowarzyszeniu ACCA. 

 

Każdy taki egzamin trwa 2 godziny. Aby zaliczyć egzamin należy zdobyć minimum 50% punktów. Wynik egzaminu jest widoczny od razu po zakończeniu testu na ekranie komputera egzaminacyjnego. W razie niepowodzenia na egzamin poprawkowy możesz zapisać się jeszcze tego samego dnia.

 

Egzaminy CBE organizujemy przez cały rok w dni robocze o godz. 9.00, 11.30 oraz 14.00.

 

Procedura zapisu na egzaminy jest następująca:

 

 1. Kandydat wypełnia formularz zgłoszeniowy (link znajduje się na dole strony) na konkretny egzamin z preferowanym terminem egzaminu oraz podaje dane do wystawienia faktury. Zgłoszenie powinno zostać wysłane do BPP na co najmniej 2 tygodnie przed planowanym terminem egzaminu.

   

 2. Koordynator BPP rezerwuje wybrany termin, potwierdza rezerwację miejsca i przesyła fakturę proforma na koszt egzaminu. Proforma musi zostać opłacona nie później niż na dwa dni przed planowaną datą egzaminu (przelewem lub kartą płatniczą w biurze BPP z wyjątkiem American Express).

   

 3. Po zaksięgowaniu wpłaty za fakturę proforma BPP zapisuje Kandydata na egzamin w systemie ACCA. Po przeprocesowaniu zgloszenia w systemie ACCA nie ma możliwości zmiany terminu egzaminu lub rezygnacji z niego.

   

Pamiętaj, że liczba miejsc w centrach egzaminacyjnych BPP jest ograniczona - może się zdarzyć, że wybrany przez Ciebie termin będzie niedostępny. Wówczas koordynator BPP zaproponuje Ci alternatywną datę egzaminu.